Hizmetlerimiz

WHAT WE DO

Visa Immigration Consultation Services

WELCOME TO TRIPZIA

Welcome To Immigration Advisory Services

The Most Eminent Visas and Immigration Consultant service provider. Branches in India and overseas.

Foundation was established with a small idea that was incepted in the minds of its promoters in the year 1994! We skillfully guide applicants for their immigration process to any country they aspire to settle.

01. Online Visa Services
We Keep our Prices low and make sure they asyr Stand ipsum lorem ipsum dolor sit amet. codipisci dolor
02. No More Times
We Keep our Prices low and make sure they asyr Stand ipsum lorem ipsum dolor sit amet. codipisci dolor

WE MAKE A DIFFRENCE

We Have Been Counselling Students For Educational Opportunities In Foreign Countries

HİZMETLERİMİZ

Mezun olunan okuldan alınan diplomalar, meslek sahibi kişilerin sahibi oldukları kalfalık belgelerini ALMANYA’da geçerlilik kazanması için gerekli olan işlemler firmamız tarafından yürütülmektedir.

Dil seviyeniz, mesleklere göre değişiklik göstermekle birlikte en az B1 düzeyinde olması gerekmektedir. Dil öğrenimi mecburi bir eğitimdir. Çözüm ortaklarımız ile dil eğitiminiz için gerekli koşulları sağlıyoruz.

Talep olması halinde firmamızca iş için çalışma vize Dosyanız hazırlanarak, Alman Konsolosluğuna Vize Başvurunuz yapılıyor.

Firmamız hizmetleri içerisinde bulunan uzaktan (online )öğretim sistemiyle kariyer, mesleki alanlarda online eğitim hizmeti vermektedir . Eğitim sonunda Üniversite ve E- Devlet onaylı sertifika verilmektedir. Sertifikalar uluslararası geçerli olup özel de ve kamuda her yerde geçerlidir .Ayrıntılar için bizimle iletişime geçiniz

Firmamız hizmet alanı içerisinde bulunan yurt içi ,yurt dışı Üniversite ve E-Devlet onaylı ,her yer de geçerli sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Özellikle yurt dışına denklik hizmeti talebinde bulunan bireylerin işlemlerine katkı sağlamak ve kendi tecrübelerimiz ide katarak sertifikalandırma hizmeti vermekteyiz. Ayrıntılar için bizimle iletişime geçiniz

SAS Dinleti Programları, beyin fonksiyonlarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Dinleti programları çok kısa bir sürede bireylerin yaşam kalitelerinin artmasında yardımcı olur. Beynin düşünme, öğrenme, konuşma, beden kontrolü gibi ilgili merkezlerini uyarır ve beynin her iki hemisferinin daha hızılı ve dengeli bir iletişim kurmasına yardımcı olur.

ABOUT AGENCY

An Expert Advisory For Great
Value For Visa

Registration Online

You can register yourself online for our services. Fill up form details and we get back to you.

Documentation

Our experts suggest documentation submission as per country’s policy and applicant base.

We Will Call

After reviewing your documents we will get in touch with you for the next personal meeting for guidance.

Enjoy Your Freedom

And you are all ready to apply. Professionals suggestions are proven 100% guaranteed.