UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan Eğitim

Firmamız Mesleki ve Teknik Eğitim veren  Üniversitelerle yaptığı Resmi protokoller kapsamında Öğretim Uzaktan Eğitim yönetimiyle  (Online )Kariyer ,Mesleki ve Teknik Eğitim vermektedir. Bu konuda yetkilendirilmiş bir kurumdur. Eğitim sonunda Üniversiteler tarafından hazırlanan sertifikalar hak sahiplerine gönderilmektedir.

Üniversite
Onaylı

E-Devlette
Sorgulanablir

 Eğitim programları Üniversiteler tarafından hazırlanmaktadır  Sertifikalar Mesleki ve Teknik Eğitim veren Üniversiteler düzenlenmektedir  

Sertifikalar adınıza hazırlanmakta olup E devlette gözükmektedir.

Her yerde
Geçerli

Uluslararası
Geçerli

Düzenlenen sertifikalar Resmi bir belge olup her yerde geçerlidir

Adınıza düzenlenen sertifikalar çeviri ve noter yapıldıktan sonra Uluslararası geçerlidir 

Uzaktan Eğitim hizmetlerimizden yararlanmak isteyenlerin kurumumuza bağlı aşağıda isimleri yazılı sitelerimizin  linkine  tıklayarak sitemizi ziyaret ediniz

Sıkça sorulan sorulan sorular

Uzaktan eğitim, geleneksel öğrenme yöntemlerine alternatif olarak hazırlanmış bir öğrenme metodudur. Bu metotta ,öğrenciler için geliştirilmiş verimli programlar mevcuttur. Farklı mekanlardaki öğrenci ,öğretmen ve öğretim materyallerinin iletişim teknolojileri aracılığıyla bir araya getirildiği kurumsal eğitim faaliyetidir. Böylece, öğrenim hayatına devam etmek isteyen öğrenciler ,mekânsal değişim yapmadan bilişim teknolojileri aracılığıyla öğrenimlerine kolaylıkla devam edebilmektedirler

Online eğitimde derslerin uygulanma şekli; senkron ve asenkron olmak üzere iki türe ayrılır.

Online eğitimde derslerin uygulanma biçimleri şunlardır:

Senkron eğitim (canlı ders)
Asekron eğitim (canlı olmayan ders)

Tanınırlığı olan, uluslararası ve güvenilir üniversite sertifikanızı, özgeçmişinize altın harflerle yazdırın.
• İş başvurularında dikkat çekin ve iş mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
• Uzmanlığınızı belgeleyin, işinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Hayır. Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşul aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes eğitimlere katılabilir. Ayrıca yurt dışında yaşayanlar ve yabancı uyruklu vatandaşlar da başvurabilir.

Meslek eğitimini daha önceden alan ve mesleğini bilen kişiler Sınav haftası bitiminde sertifikanız hazırlanır ve başvuru esnasında belirttiğiniz whatsapp adresinize PDF olarak gönderilir. E-devletten veya ilgili üniversitenin sitesinden belgenizi çıktı alıp kullanabilirsiniz . 15 -20 gün içerisinde süreç tamamlanır.
Sitemizden eğitimini alan kişiler derslerin sonunda kendisine düzenlenen sınavda başarılı olmaları durumunda sertifika sahibi olurlar .Bu sertifikaların hepsi E-devlet sisteminde gözükür .

Üniversite adı, birim adı ve imza
Eğitimin adı ve saati
Eğitim tarihleri
Ad ve soyad
TC kimlik numarası
Belge numarası
Üniversitenin hologramı
Karekod

Eğitimler sizler için belirli bir sure açılır. Bu süre her eğitim için farklılık arz eder. Ancak eğitimleri tamamlama süresi tamamen sizinle ilgilidir. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri birkaç günde bitirebilirsiniz. Bazı eğitimleri ise birkaç haftadan önce bitiremezsiniz. Aile danışmanlığı gibi büyük eğitimler ise birkaç ay sürmektedir.

Evet. Yabancı uyruklu vatandaşlar da başvuru yapabilir. Eğer TC kimlik numaranız yoksa başvuru esnasında TC Kimlik numarası kısmına pasaport numaranızı yazınız.

Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır.
Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.
Sınıf içi eğitim yerine, ders videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Evet, dünyanın her yerinden eğitimlerimize katılabilirsiniz. Sertifikanızın yurtdışındaki adresinize gönderilmesini istiyorsanız yurtdışı kargo bedelinin tarafınızdan karşılanması gerekecektir. Bu durumda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimi sitemiz üzerinden satın alacaksınız ve telefonunuza derslerin olduğu panele giriş şifresi verilecektir buradaki eğitimleri uzaktan seyrederek istediğiniz zaman izleme imkanınız olacaktır.

Eğitimler sizler için belirli bir sure açılır. Bu süre her eğitim için farklılık arz eder. Ancak eğitimleri tamamlama süresi tamamen sizinle ilgilidir. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri birkaç günde bitirebilirsiniz. Bazı eğitimleri ise birkaç haftadan önce bitiremezsiniz. Aile danışmanlığı gibi büyük eğitimler ise birkaç ay sürmektedir.