Hakkımızda

DÜNYA GRUP DANIŞMANLIK.COM
dünya grup danışmanlık.com
ALMANYA'DA İŞ FIRSATI

Online Sertifikalandırma

UZKTAN EĞİTİM .DÜNYA GRUP DANIŞMANLIK.COM

Geleceğinize Bizimle yön verin

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Biz Kimiz?-KOCAELİ Gebze'den tüm ülkeye ve dünyaya uzaktan eğitim yöntemi ile hizmet veren Modern Eğitim uygulamalarının geldiği noktada Milli Eğitim Bakanlığının ve üniversitelerin mesleki eğitimde geldiği süreçlere bireyleri dahil ederek hem bireylere kariyer yolculuklarında sağlıklı rehberlik etmek hemde mesleğin gerektirdiği bilgi ve beceriye kariyer yolculuklarında sağlıklı rehberlik etmek ve mesleğin gerektirdiği bilgi ve beceriye en hızlı şekilde ulaşarak anlaşmalı olduğumuz kurumlar aracılığıyla MEB onaylı veya üniversite onaylı belgelerini almalarını sağlamayı amaçlıyoruz amaçlıyoruz.25 Yıllık mesleki tecrübemizle kişisel gelişimin her yönüyle desteklenerek hem toplumsal duyarlılığı yüksek hem de alanında deneyimli çalışanların olduğu bir topluma katkı sağlamak istiyoruz Yasal temelimiz Milli Eğitim bakanlığına bağlı kurumlar ve üniversitelerle çözüm ortaklığı yaparak ülkemizin ise tam politikasına uygun çözümlerle bireyi işinden güçünden etmeden iş dışındaki uygun zamanlarda istediği zaman online-Uzaktan eğitim dersler yöntemiyle sürece en ekonomik bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz .Çok yönlü hizmet yelpazemiz bulunmakta olup aşağıdaki hizmetlerimizde kendi alanımız içerisinde bulunmaktadır.

Misyonumuz

Profesyonel mesleki rehberlik çalışmaları ile desteklediğimiz kursiyerlerimizin her yönden kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak kendi kariyer alanlarında aranılan bireyler olmalarına katkı sağlamaktır. Profesyonel mesleki rehberlik çalışmaları ile desteklediğimiz kursiyerlerimizin her yönden kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak kendi kariyer alanlarında aranılan bireyler olmalarına katkı sağlamaktır.

Hedefimiz

Kendine ve içinde yaşadığı topluma güvenen özsaygısı yüksek Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesine yükselmesinde katkı sağlayacak bireylerin yetişmesini hedefliyoruz. İkinci Hedefimiz: Ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına gerekli bilgi, beceri ve iş alışkanlıklarına sahip, yüksek verimli kalifiye insan gücünün yetiştirilmesi katkıda bulunmak .Kalifiye elamanların bilgi ve becerisi ,ekonomik başarının temelidir. Ayrıca kişilere birer meslek kazandırarak onları kendilerine ve topluma yararlı bir birey haline getirmektir. Birey ile gerekli mesleki rehberlik çalışmalarını yaptıktan sonra üniversite veya kurumsal sertifikalara en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Amaç işveren ile çalışan memnuniyetini artırmaktır.

ALMANYA Denklik,İş bulma ve Yerleştirme Hizmetleri

Firmamızın tarafından ALMANYA denklik ve İş bulma ve yerleştirme hizmetleri verilmektedir.Şartlar sol taraftaki görselde yazıldığı gibidir.Bütün işlemler resmi olup sözleşme yapılmaktadır.İş bulma garantisi verilmektedir.Detaylı bilgi için bizi arayınız.

Profesyonel Destek için Doğru yerdesiniz

RAKAMLARLA BAŞARILARIMIZ

Dünya Grup Danışmanlık olarak geniş bir faaliyet yelpazemiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sağlanan Çok Sayıda Hizmet
90%
Çok Sayıda Minnettar Müşteri
90%
Mesleki Deneyim
85%

PROFESYONEL Destek için Doğru yerdesiniz

HİZMET ALANLARIMIZ

Mezun olunan okuldan alınan diplomalar, meslek sahibi kişilerin sahibi oldukları kalfalık belgelerini ALMANYA’da geçerlilik kazanması için gerekli olan işlemler firmamız tarafından yürütülmektedir.

Dil seviyeniz, mesleklere göre değişiklik göstermekle birlikte en az B1 düzeyinde olması gerekmektedir. Dil öğrenimi mecburi bir eğitimdir. Çözüm ortaklarımız ile dil eğitiminiz için gerekli koşulları sağlıyoruz.

Talep olması halinde firmamızca iş için çalışma vize Dosyanız hazırlanarak, Alman Konsolosluğuna Vize Başvurunuz yapılıyor.

Firmamız hizmetleri içerisinde bulunan uzaktan (online )öğretim sistemiyle kariyer, mesleki alanlarda online eğitim hizmeti vermektedir . Eğitim sonunda Üniversite ve E- Devlet onaylı sertifika verilmektedir. Sertifikalar uluslararası geçerli olup özel de ve kamuda her yerde geçerlidir .Ayrıntılar için bizimle iletişime geçiniz

Firmamız hizmet alanı içerisinde bulunan yurt içi ,yurt dışı Üniversite ve E-Devlet onaylı ,her yer de geçerli sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Özellikle yurt dışına denklik hizmeti talebinde bulunan bireylerin işlemlerine katkı sağlamak ve kendi tecrübelerimiz ide katarak sertifikalandırma hizmeti vermekteyiz. Ayrıntılar için bizimle iletişime geçiniz

SAS Dinleti Programları, beyin fonksiyonlarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Dinleti programları çok kısa bir sürede bireylerin yaşam kalitelerinin artmasında yardımcı olur. Beynin düşünme, öğrenme, konuşma, beden kontrolü gibi ilgili merkezlerini uyarır ve beynin her iki hemisferinin daha hızılı ve dengeli bir iletişim kurmasına yardımcı olur.

ŞİRKET BİLGİLERİMİZ

Firma Bilgilerimiz 

Firma Adı: Dünya Grup Danışmanlık Eğitim Ltd. Şti
Telefon: 0262 644 92 61

Mobil :539 643 73 78 – 0506 564 14 94-0539 643 73 36

ADRESİMİZ:

Hacıhalil Mah. Çeşme Caddesi AK-ÜN İş Merkezi 35/5-Gebze -KOCAELİ

E-posta: info@dunyagrupdanismanlikegitim.com

ALMANYA :

Post dam, Entrum Ost -BERLİN

Tel: +491778461304

Kurumsal Hesap Numaramız 

Hesap Adı Adı: Dünya Grup Danışmanlık Eğitim Ltd. Şti-

GARANTİ BANKASI

TR 40 0006 2000 4240 0006 2896 89

Vergi Dairesi :İlyas bey Vergi Dairesi 

Vergi Numarası : 3221011813

BİZİ TERCİH EDENLER