ALMANYA da İş bul

ALMANYA'DA İŞBULMA & YERLEŞTİRME

**İş bulma Garantisi  Yazılı olarak verilmektedir. Bulunan işler Taşeron iş değildir. Oturum izni alınabilen işlerdir.

Denklik işlemleri ve Dil eğitiminden sonra iş bulma süreci başlamaktadır.İş bulma GARANTİSİ yazılı olarak verilmektedir. Mesleklere göre firmamız tarafından süresiz iş bulunmaktadır.Bulunan işler devamlı olan işler olup kişi burada istediği kadar çalışabilir taşeron işler değildir. Bireylerin Yurt dışında çalışma fırsatlarını değerlendirebilmeleri için danışmanlık yapıyoruz .Bu sayede bireylerin daha kaliteli yaşam yaşam standartlarını yakalamalarına  yardımcı oluyoruz .

Firmamızın ALMANYA da işçi aranan mesleklerle ilgili bir havuzumuz bulunmakla birlikte firmamıza bağlı çalışan temsilcilerimizle devamlı irtibat halindeyiz.

İş bulduğumuz bireye bu işle ilgili bütün şartları daha öncesinde bilgilendirme yapıyoruz.(Sözleşmeli iş buluyoruz bu sözleşmeyle işçi vizesi alınmaktadır.) Bulduğumuz bütün işler bireyin işten ayrılmadığı süre boyunca süresizdir. Firmamıza sadece denklik başvurusu talep eden bireylere yaş sınırlaması belirlemiyoruz. Danışanlar denklik işlemlerinden sonra firmamıza iş bulunmasını talep ederse yaş sınırlamamız 40 yaştır. Ayrıntılar için bizi arayabilirsiniz 

2 +

Yılların Deneyimi

24 +

Başvuru

22 +

Sonuçlanan